Murat Köse: ‘Başaramayacaksınız’

Murat Köse: 'Başaramayacaksınız'
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’nın Mamak ilçesinde cadde hayvanlarına hasar verildiği iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Mamak Belediyesi bir açıklama yaparak mevzunun detaylarını paylaştı.

Yapılan açıklama ” 24.11.2022 tarihinde saat 08.22’de çözüm merkezimize gelen ihbarla Doğukent Sokağında bir taşıtın çarpması ile kanlar içinde kalarak yaşamını kaybeden bir cadde köpeği, yapılan ihbar üzerine Baytar Müdürlüğü misyonluları tarafından taşıta alınmıştır. Ege Semtinde saldırgan köpeklerle alakalı yapılan başka bir ihbar üzerine, Baytar Müdürlüğü vazifelilerinin köpekleri aynı taşıta alması esnasında bir kişi, kaza neticeyi can veren köpekle ve değişik köpeklerle alakalı tepki göstermiştir. Çalışmalar esnasında Baytar Müdürlüğünün misyonunu yapmasına mani olmak isteyen vazifelilere saldıran ve palavra haber yayan kişi hakkında legal operasyonlar başlatılmıştır.” denildi.

Belediyenin açıklamasına karşın akşam saatlerinde sosyal medyada Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’yi istifaya davet eden bir hashtang açıldı. Hashtange Başkan Köse’yi hedef alan binlerce tweet atıldı.

Başkan Köse ise tüm ataklara dün akşam yaptığı canlı yayınla cevap verdi. Murat Köse, takımların bir köpeğe vasıta çarptığı için vaka yerine çağrıldığını, can veren köpeğin taşıta alındığını, aynı takımın “saldırgan köpek” ihbarına baktığını ve bayıltılan köpeğin can veren değişik köpeğin yanına konulması nedeniyle vakanın bir hayvansever tarafından yanlış anlaşıldığını açıkladı.

Palavra haberlere ve tehditlere maruz kaldığını öne süren Başkan Köse, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile legal haklarını kullanacağını duyurdu.

İstifaya davet edilen Murat Köse sosyal medya hesabından son yaptığı paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı:

“İyinin, Hoşun, Doğrunun ve Reelin peşinde olanlar daha da teşkilatlı olarak seslerini duyurmaya ve insiyatif almaya devam edecekler

Her mevzuyu fırsata çevirmek için
Karalama, Manipülasyon ve
Dezenformasyon yapanlara sesleniyorum

Ne yapsanız boş
BA ŞA RA MA YA CAK SI NIZ”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Murat Köse: ‘Başaramayacaksınız’

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz