Yavaş,”Muhtarlar, Köylerine Havaalanı Istemeye Başladılar Neredeyse”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Millet Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara’nın Nallıhan ilçesinde kanı önderleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile toplandı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun ardından laf alan Ankara Megakent Belediye Başkanı Mansur Yavaş, çifçilere verdikleri takviyeyi ve muhtarların isteklerine değindi.

Muhtarların isteklerini Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na aktaran Yavaş,”Sayın Genel Başkanım, ben de bu muhtarları size şikayet edeceğim. Muhtarlar, köylerine havaalanı istemeye başladılar neredeyse. Kaç yıldır yaptıramadıkları ne varsa iki, üç senede benden istediler. Helali güzel olsun, eforumuz yettiğince yapacağız.” dye konuştu.

Çiftçilere müteveccih çalışmaların kesintisiz süreceğini altını çizen ABB Başkanı, yardımlarının eforları yetene kadar kullanacaklarını vurguladı.

Mansur Yavaş,”Ankara Megakent Belediyesi olarak bizim boşa tüketecek paramız yok. Hayali yatırımlarımız da yok görüyorsunuz bunu. Tercihten evvel buraya geldik. Alman çiftçisini kazandırmayacağız, oradan nebat, ağaç getiriyorlar demiştik. Biz kendi çiftçimizi zengin edeceğiz. En deli projemiz, Ankara’nın çiftçisini, Ankara ulusunu zengin etmek demiştik. Bu doğrultuda çalışmaya devam ediyoruz. Azıcık sonra sayın Genel Başkanımız da açıklayacak. Sizlere verdiğimiz, vereceğimiz yardımlar çok çoğalacak. Eforumuzu sonuna kadar kullanacağız. Üretmek zorundayız. Zira görüyorsunuz, dünyada yiyeceğe ulaşım güçleşti” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yavaş,”Muhtarlar, Köylerine Havaalanı Istemeye Başladılar Neredeyse”

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz