ABB vektörle mücadele koordinasyon toplantısı düzenledi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ANKARA’DA VEKTÖR SORUNU MASAYA YATIRILDI

Bu sorunu çözmek adına alanında uzman kişiler bir araya gelerek sorunun nasıl çözüleceğine yönelik fikir alışverişinde bulunuyor. Bu kapsamda Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Vektörle Mücadele Koordinasyon Toplantısının ikincisi gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda yapılan mücadele çalışmalarının bir biri ile bağlantılı olduğuna dikkat çekildi.

Gerçekleşen toplantıda konu hakkında konuşan ABB Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Çolakoğlu bu işin tek bir yerin bireysel çalışması ile çözülemeyeceğini ifade etti. Çolakoğlu “Vektörle mücadele işin niteliği gereği sadece bir ilçenin ya da sadece Büyükşehir’in ya da sadece bir ilin çalışmasıyla sonuç alınabilen bir hizmet alanı değil” dedi.  ABB Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Çolakoğlu bir yerde çok büyük rakamlar ile mücadele yapılırken diğer yerlerde sadece sembolik girişimler olursa o işin anlamının azalacağına vurgu yaptı. 

MÜCADELEDE BAŞARI VURGUSU

ABB Sağlık İşleri Daire Başkanı Mustafa Ünsal ise Vektörle mücadele konusunda başarılı sonuçlar alacaklarını söyledi. Başkan Ünsal sahadaki çalışma arkadaşlarının profesyonel olduğunu ve hızlı bir şekilde şikayetlere dönüş sağladıklarını belirtti.  Konu ile ilgili Ankara’da yeni çalışmalar yapılması bekleniyor. Vektörler ciddi bir sorun olarak gündemde kalmaya devam ediyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ABB vektörle mücadele koordinasyon toplantısı düzenledi

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz