Ankara’da büyük hizmet açıklandı! Bu bölgelerde belediye ücretsiz ulaşım hizmeti veriyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

UKOME buluşmasında alınan yeni karar yönünde 24 Temmuz 2023 Pazartesi haysiyetiyle bütün bilet 15 lira, talebe bileti 7,5 lira, talebe abonmanı ise aylık hudutsuz 220 lira olarak tanımlandı. Gelen zamların ardından yurttaşlar toplu taşımaya daha fazla para tüketirken Ankara’da fiyatsız toplu taşıma kullanabileceğiniz noktalar belirli oldu.

Ankara’da bir hayli şahıs toplu taşımayı bazı bazı noktalardan fiyatsız olarak kullanabileceğini öğrenmiyor. Ankara’da bazı yerlerden fiyatsız erişim sağlayabilir ve toplu taşımayı para vermeden kullanabilirsiniz.

Ankara Belediyesi, Ankara Kalesi ve Ulus etrafında tarihi merkezlere, elektrikli hibrit vasıtayla verilen fiyatsız ring seferleri Ankara’da devam ederken servis hizmeti hafta içi her gün 10.00 ile 17.00 saatleri arasında asıllaşıyor. Fiyatsız olarak tertip edilen ve hareket noktası Daha Önceki 2. Meclis olarak tertip edilen servislerin rota noktaları bulunuyor.

Ankara Megakent Belediyesi yurttaşların turistik yerleri dolaşabilmesi için fiyatsız erişim hizmeti sağlanmaktadır. Pek çok Ankaralı dahi bu fiyatsız erişimi öğrenmezken belli noktalarda fiyatsız ring bulunmaktadır. Fiyatsız biçimde kullanılabilen bu ringlerin saat ve durak bilgileri ise şu biçimde yer almaktadır;

1-Ulus Metro Durağı çıkışı Daha Önceki 2. Meclis karşısı Bankamatikler önü2-Anafartarlar Sokağı Hükümet Sokağı Kavşağı3-Anadolu Uygarlıklar Müzesi4-Kale Önü Meydanı5-Altındağ Belediye Karşısı Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü önü6-Etnoğrafya ve Fotoğraf Müzesi karşısı7-Melike Hatun Cami Önü

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ankara’da büyük hizmet açıklandı! Bu bölgelerde belediye ücretsiz ulaşım hizmeti veriyor

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz