PTT kredi zincirlerini kırdı! Hiç bir ihtiyaç kredisi başvurusu ret edilmiyor aylık taksiti sadece 2.415 TL

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçim dönemine kısa bir süre kala bankaların çoğu, müşterilerine kredi vermeme kararı aldı. Öyle ki, . Özellikle kredi notu yüksek olan kişiler bile bu dönemde kredi çekemiyor.

RET CEVABINI ALAN GERİ DÖNÜYORHızlı bir şekilde nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla harekete geçen vatandaşlar özel bankaların vermiş olduğu ret cevabıyla soğuk bir duş alıyor. Tam bu noktada sevindirici haber PTT’den geldi ve kredi musluklarının sonuna kadar açıldığı ortaya çıktı.

PTT’DEN KOLAY İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASIPTT müşterilerine özel hazırlamış olduğu bütçe dostu kredi kampanyasını şu şekilde duyurdu:

“Maaşını PTT’den alan emeklilere kredi almak N KOLAY! Nakit ihtiyacı olan emeklilerimize 70.000 TL’ye kadar yüzde 2,69’dan başlayan faizlerle nakit kredi. İhtiyaçlarını değil, borçlarını ertele. Faiz oranı; yüzde 2,69 ile yüzde 4,49 aralığında olacaktır.”

PTT tarafından duyurusu yapıla bu kredi kampanyasının detayları ortaya çıktı. Baaşvuru yapanlar, 4.19’dan başlayan faiz oranları, 36 ay vade seçeneğiyle 50 bin TL kredi. Kredi için belirlenen aylık taksit tutarı ise 2.415 TL.PTT tarafından duyurusu yapıla bu kredi kampanyasının detayları ortaya çıktı. Başvuru yapanlar, 4.19’dan başlayan faiz oranları, 36 ay vade seçeneğiyle 50 bin TL kredi. Kredi için belirlenen aylık taksit tutarı ise 2.415 TL.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
PTT kredi zincirlerini kırdı! Hiç bir ihtiyaç kredisi başvurusu ret edilmiyor aylık taksiti sadece 2.415 TL

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz