Yastık altında altını olanlar yaşadı! Gram altın için yeni REKOR uyarısı yapıldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altın yatırımcıları, son dakika gelişmelerini yakından takip etmeli ve aceleci kararlar vermek yerine altınlarını belli bir oranda elde tutmayı düşünmeliler.

ALTINLARIN ELDEN ÇIKARMAYIN!

Philip Capital Araştırma Müdürü ve Yatırım Danışmanı Onurcan Bal, yatırımcılara ellerindeki altınları koruma konusunda öneriler sunuyor. Bal, 1800-1850 dolar aralığının tekrar alım fırsatı olduğunu belirterek, yıl sonunda bu seviyelerin 2000 doların üstüne çıkabileceğini öngörüyor.

Onurcan Bal, küresel ekonomik faktörlere dikkat çekerek, ABD ekonomisinde beklenen yumuşak iniş ve Çin ekonomisinden gelen zayıf verilerin doları güçlendirerek ons altının değerini olumsuz etkilediğini vurguluyor. Bal’a altın ile ilgili değerlendirmelerinde ”1950 dolar seviyesi aşılmadan alım yapmanın riskli olacaktır, fakat 1800-1850 dolar bandının yatırımcılar için cazip bir alım fırsatı doğurabilir” dedi.

Altın piyasasındaki dalgalanmalar, yatırımcılarının stratejilerinde nasıl bir yol izleyecekleri konusunda merak içerisinde kalmalarına sebebiyet veriyor. Uzmanlar, piyasaları yakından izlemenin ve uzun vadeli yatırım stratejileri için planlama yapılmasının oldukça büyük bir önem arz ettiğine dikkat çekiyorlar.

Gelecekteki altın fiyatlarını tahmin etmek ekonomik dengesizlikler sebebiyle oldukça zor. Fakat güncel verileri yakından takip etmek oluşabilecek olumsuz durumları daha aza indirecektir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yastık altında altını olanlar yaşadı! Gram altın için yeni REKOR uyarısı yapıldı

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz