Enntepe Alışveriş Merkezi, 30 Ağustos’ta Konya’da açılıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konyalıların neşeli zaman geçirmeleri için de her türlü olanağı sağlayan alışveriş merkezi, gerek merkezi konumu gerekse kaliteli mağaza karmasıyla Konya’nın en çok seçim edilen lokasyonlarından biri haline gelmeyi hedefliyor.

Enntepe Alışveriş Merkezi, yalnızca bir alışveriş merkezi değil aynı zamanda bir yaşam merkezi olarak yükseliyor. Yediden yetmişe her yaş grubu için tertemiz bir tecrübe sunan alışveriş merkezi, ziyaretçileri ile olduğu kadar bünyesinde yer alan markaları ile de kocaman bir aile oluyor.

Bazı milli ve beynelmilel markalar Enntepe Alışveriş Merkezi ile ilk defa Konya’ya kazançken, bazı markalar da Konya’daki en büyük ve en yeni konseptli mağazalarını 30 Ağustos’ta Enntepe Alışveriş Merkezi’nde açmaya hazırlanıyor. Ayrıca Konyalıların açılışını merakla beklediği alışveriş merkezi, perakende sektörünün önde gelen markalarının da yoğun alakası ile karşılaştı.

Enntepe, şehre fark katacak bir hayli özelliğinin yanında, ‘ilkleri’ ve ‘enleri’ bir araya toplayan şehir merkezinin en seçkin alışveriş merkezlerinden imtiyazını da taşıyor.

Modanın ses getiren markaları Ramsey, Nautica, Yargıcı, Ecrou, Gusto; beğendiklerinizle lezzetli yemekler eşliğinde neşeli zaman geçireceğiniz Big Chefs, The Hunger, Huqqabaz; spor giyimin ehemmiyetli markalarından Sneaks Up; konutunuzun tüm lüzumlarını rahatlıkla karşılayabileceğiniz MR DIY; çocuk ve bebek giyimin ehemmiyetli markalarından Super Kids ve Baby Mall; konutların dekorasyonun renk katacak Chakra ve Porland; Konya’da ilk defa Enntepe Alışveriş Merkezi aracılığıyla ziyaretçileriyle buluşacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Enntepe Alışveriş Merkezi, 30 Ağustos’ta Konya’da açılıyor

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz