Gelecek her türlü haberi kabullenmelisiniz. Anın tadını çıkarın! Koç, boğa, aslan ve yaylar… 29 Mayıs 2024 günlük burç yorumu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Hayatınıza çekmek istediğiniz bir şey var. Bu her ne ise – yeni arkadaşlıklar, romantizm, para – aslında bilinçli ya da bilinçsiz olarak onu davet etmek yerine hayatınıza girmesini engelliyorsunuz. Bunun nedeni, gerçekleşme şansının hiç olmadığını düşünmeniz olabilir. Hayal kırıklığı enerjisi bir güç alanı gibi hareket ederek, içeri girmesini istediğiniz şeyi dışarıda tutar. Kendinizi, istediğiniz şeyi tezahür ettirmek için elinizden gelen her şeyi yapıyor olarak görüyorsunuz ama başaramayacağınızdan korkuyorsunuz ki bu da negatif enerji yaratıyor.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Şu anda hayalleriniz daha canlı, zihniniz daha keskin ve yaratıcılığınız daha aktif. Bu iyi ya da kötü olabilir. Her şey bu olağanüstü enerjiyi nasıl kullandığınıza bağlıdır. Rüyalarınızı olumsuz bir şekilde yorumlarsanız korkuya kapılırsınız. Aklınızı çözümler yerine sorunlar aramak için kullanırsanız denediğiniz şeylerde başarısız olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı korkmak için nedenler bulmak için kullanırsanız çabalarınızda başarıya ulaşmak için umudu kullanamazsınız. Artık ekstra güce sahipsiniz. Onu sadece iyilik için kullanın.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bir arkadaşınız ya da aile üyeniz, gerçekten paylaşmak istediğiniz bir haberi başkasıyla paylaşmamanız için sizi zorluyor olabilir. Bu bilgiyi gizli tutmanız için o kişinin ellerinde bir nedenler listesi olabilir, ancak haberi yayma arzunuz güçlü olabilir. Sessiz kalmanız için geçerli bir neden yoksa, diğer kişinin sizi susturmaya çalışmak için kişisel nedenleri olabilir. Haberlerinizi paylaşmak kimseyi incitmeyecekse, söylemek istediklerinizi söyleyerek eğlenin.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Şimdi hayatınızda yeni ve harika bir şey yeni bir başlangıca doğru yol alıyor olabilir. Elbette bunu hoş karşılamanız gerekecek. Neden yeni bir başlangıç yapmak istemeyesiniz ki? Bunun tek nedeni yeni bir deneyime başlamak için çok az zamanınızın olması ya da hayal kırıklığına uğrayacağınızdan – ya da bir başkasını hayal kırıklığına uğratacağınızdan – korkmanız olabilir. Her ikisi de hayatınızı değiştirecek büyük bir şansı geri çevirmek için iyi bir neden değil. Mutlu olmanız gereken tüm nedenleri düşünün ve buna göre hareket edin.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Uzun zaman önce önünüze çıkan bir fırsatı değerlendirmek için artık çok geç olduğunu düşünebilirsiniz. Bu kulağa doğru gelse de doğru değil. Bu şansı değerlendirmek için çok fazla zaman geçtiğini düşünseniz de, bunu aşmalı ve yine de denemelisiniz. Bu, o zamandan beri düşündüğünüz ancak değerlendirmek adına hiçbir şey yapmadığınız bir şeydir çünkü zaman geçtikçe bu şansın yanınızdan geçip gittiğini düşündünüz. Daha fazla beklemeyin.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gelecek her türlü haberi kabullenmelisiniz. Anın tadını çıkarın! Koç, boğa, aslan ve yaylar… 29 Mayıs 2024 günlük burç yorumu

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz