Sıcaklıklarla birlikte artan karıncalar evinizi istila etmeden bu yöntemi deneyin! 1 kaşık dökünce cin çarpmışa dönüyorlar

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TARÇIN

Karıncaların en nefret ettiği kokulardan biri tarçın kokusudur. Bunun için pencere raylarına ya da kapı kenarlarına tarçın dökmek karıncaların giriş noktasını engelleyecektir. Öğütülmüş tarçını haşerelerin girebileceği yerlere sertleştirmek onların girmesini engeller.

SİRKE

Karıncaların kokusundan nefret ettiği bir diğer ürün ise beyaz sirkedir. Bunun nedeni ise sirkenin karıncalar arasında iletişim kopukluğu 10’a çıkart neden olmasıdır. Bu kapsamda karıncaları uzaklaştırmak için bir sprey şişesine yarı yarıya olacak şekilde beyaz sirke ve su karışımı yaparak dolaplara, raflara, kapı girişlerine ya da haşerelerin girebileceği her noktaya bu karışımı sıkabilirsiniz.

LİMON

yeni-proje-3-004.jpg

Limon kokusu karıncaları ciddi derecede rahatsız etmektedir. Dolayısıyla evinizi karıncalardan korumak için limon kullanabilirsiniz. Bunun için limonu sıkarak ya da limon kabuklarını küçük çatlaklar, yarıklar, döşeme tahtaları veya pencere pervazları yerleştirerek önlem alabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sıcaklıklarla birlikte artan karıncalar evinizi istila etmeden bu yöntemi deneyin! 1 kaşık dökünce cin çarpmışa dönüyorlar

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz