TRT1’den izleyenleri üzecek karar! Dev bütçeler harcanmıştı, o diziye onay çıkmadı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dizi Doktoru’nun haberine göre, final bölümünde Arslanşah’ın oyunları yüzünden beylerle karşı karşıya gelen Sultan Nureddin, savaşın eşiğine gelir. Selahaddin ve gazileri, Karategin’i bulmuş ancak Maral’ın tuzakları nedeniyle büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalmıştır.

Sultan Nureddin, Müslüman kanı dökmek istemediği için Selahaddin’in Karategin’i bulup getirmesini tek çözüm olarak görür. Büyük bir tehlikenin ortasındaki Selahaddin’i Ömer Mella kurtarır ve Karategin’i Maral’ın elinden çekip alırlar.

Karategin’in sağ salim dönmesiyle Arslanşah köşeye sıkışır. Ancak Bernard’ın planı devreye girer ve Temur, Karategin’i vurmadığını söyleyerek Arslanşah’ı inkar eder. Bu durumda beyler, ne Arslanşah’ın ne de Sultan Nureddin’in yanında durmayı kabul eder.

Beylerin dağılması, Zengilerin gücünü zayıflatırken Bernard için Gazze’yi ele geçirme fırsatı doğurur. Bu durum, Sultan Nureddin ve Selahaddin’i endişelendirir. Selahaddin, beyleri ikna ederek bir araya getirir ve hep birlikte Kudüs için harekete geçerler.

Selahaddin, Gazze’ye yönelen Bernard’ı nasıl alt edecek? Dağılan Müslümanlar yeniden bir araya gelebilecek mi? Kendi hırsları uğruna suikast planlayan ve Haçlılarla işbirliği yapmaktan çekinmeyen Arslanşah’ın gerçek yüzü ortaya çıkacak mı? Selahaddin ve Nureddin, Kudüs’e yürürken nasıl bir kuvvetle karşı karşıya kalacaklar?

“Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi”, bu akşam final bölümüyle saat 20.00’de TRT 1’de izleyiciyle buluşacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TRT1’den izleyenleri üzecek karar! Dev bütçeler harcanmıştı, o diziye onay çıkmadı

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz