Prof. Dr. Ahmet Çınar Yastı’nın adı Yanık Tedavi Merkezine verildi!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Şehir Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe de bu iftihar dolu günde bir araya gelmekten memnuniyet dinlediklerini ifade ederek, Prof. Dr. Ahmet Çınar Yastı’nın bugüne kadar verdiği emeklerin bundan sonra da sürdürüleceğini vurguladı. Kurtcebe, Yastı’nın isminin “çınar” olarak kök salmasının talebeleriyle beraber süreceğini dile getirdi.

Ankara’da Süper Ay gecesi yaşandı!

Yanık rehabilitasyon alanında yaptığı emekler sebebiyle teşekkür edilen konuşmaların ardından Prof. Dr. Ahmet Çınar Yastı, duygusal anlar yaşadı. Yastı, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi personeline minnettarlık dinlediğini ve kendisine tarif edilemeyecek bir mutluluk yaşattıklarını ifade ederek teşekkür etti.

Polatlı Duatepe’den Anıtkabir’e 100 kmlik Ata’ya saygı koşusu başladı!

Konuşmaların ardından Prof. Dr. Ahmet Çınar Yastı’ya günün hatırasına bir onurluk ibraz edildi ve Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Prof. Dr. Ahmet Çınar Yastı Yanık Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışı asıllaştırıldı. Merasime Ankara Şehir Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Takviyecisi ve Gülhane Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Ali Gülçelik ile Türk Cerrahi Derneği Başkanı Prof. Dr. Ahmet Serdar Karaca da katıldı. Ayrıca, sağlık kurumu idareyicileri, Genel Cerrahi Muayenehaneyi takımı ve çalışanlar da merasime yoğun alaka gösterdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Prof. Dr. Ahmet Çınar Yastı’nın adı Yanık Tedavi Merkezine verildi!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz