AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şen: Yerel seçimlerde iş birliği yapacağız

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhur İttifakı olarak yerel tercihlere gireceklerini ifade eden Şen, başta megakentler olmak üzere tüm belediyeleri alacaklarını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, yerel tercihlere ait yaptığı açıklamada, başta megakentler olmak üzere kaybedilen belediyeleri geri alacaklarını belirterek, “İş birliklerimiz olacak; Cumhur İttifakı üyeyi dostlarımızla. Bazen tek başına girecektir partiler, bazen iş birliği yapıp birlikte bir karar alıp, o karara göre aday tanımlayacağız” dedi.

Yerel tercih çalışmalarının devam ettiğini belirten Şen, şunları kaydoldu.

“Başta megakentler olmak üzere Türkiye’deki tüm belediyeleri alacağız. Bundan emin olabilirsiniz. Geçen tercihte bizden giden belediyeler oldu. Onları geri alacağımızı düşünüyoruz. Bunun çalışmalarını yapıyoruz. Buna yeni belediyeler ilave edeceğiz. Cumhur İttifakı olarak devam edeceğiz.”

Cumhur İttifakı olarak yerel tercihlerde iş birliği yapacaklarını belirten Şen, şöyle devam etti:

“İş birliklerimiz olacak; Cumhur İttifakı üyeyi dostlarımızla. Bazen tek başına girecektir partiler, bazen iş birliği yapıp birlikte bir karar alıp, o karara göre aday tanımlayacağız. Bunları tercih sürecinde yakından takip edeceksiniz. Bizler bunlara çalışıyoruz. Sonrasında da allahın izniyle hayırlı ve hoş neticeleri hep birlikte yaşayacağız. Bizden çıkan belediyeleri tekerrür geri alma tasarıları yapıyoruz. Çalışacağız, ulusumuz bizi seçim edecek.”

Türk ulusunun verdiği kararlarının doğru olduğunu korunan Şen, şöyle devam etti.

“Geçen sefer Türk ulusu öyle seçim etti. Benden yana karar vermese de; verdiği karar doğrudur. Ondan hiç bir kuşkumuz olmadı. Cumhurbaşkanım bunu sık sık söyler ‘Aziz ulusum’ diyerek, atıfta bulunur; Türk ulusunun kararını başka bir deyişle ulusal istemi baş tacı yapar.”

Kırıkkale’nin de Türk Korunma Sanayisinin üssü olma yolunda emin adımlarla devam ettiğinin altını çizen Şen, korunma sanayi üzerine yapılan çalışmaların ehemmiyetli seviyeye geldiğini de laflarına ekledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şen, esnaf ziyaretlerinin ardından Makine Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Kuruluşlarında, Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan ve Şehir Başkanı Engin Pehlivanlı ile beraber sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile beraber medyaya kapalı olarak buluşma reelleştirdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şen: Yerel seçimlerde iş birliği yapacağız

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz