Erdoğan’dan 18 yıl sonra CHP’ye iadeiziyaret: Kritik Özgür Özel görüşmesi!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özgür Özel, ilk görüşmede 28 Şubat tutuklusu emekli subayların tahliyesi ve gölge bakanların alanları ile ilgili kabine üyeleri ile görüşme yolunun açılmasına ilişkin somut sonuçlar alınmasından memnun kalmıştı. İkinci görüşme gündeminde ise kayyum sorunu, Gezi ve diğer siyasi tutuklular ile başta emekliler olmak üzere dar gelirli kesimlerin sorunları yer alacak.

Erdoğan’ın ziyareti için CHP Genel Merkezi’nde özel hazırlıklar yapıldı. Forslu bayraklar asılacak ve toplantı odasında boş koltuk bırakılmayacak. Bu ziyaret, Erdoğan’ın son olarak 2006’da, başbakanlığı döneminde, dönemin CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ı yeni genel merkez binasının açılışı nedeniyle ziyaret etmesinin ardından ilk ziyaret olacak.

Bu ziyaret, siyasette yumuşama ve diyalog arayışlarının sürüp sürmeyeceğinin de bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. İki liderin bir araya gelmesi, hem AKP hem de CHP tabanında dikkatle takip ediliyor. Görüşmenin, Türkiye’nin siyasi atmosferinde yeni bir dönemin kapılarını aralayabileceği ifade ediliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erdoğan’dan 18 yıl sonra CHP’ye iadeiziyaret: Kritik Özgür Özel görüşmesi!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz