MHP Lideri Bahçeli’den normalleşme tepkisi!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bahçeli, konuşmasına katılımcılara ve toplantıyı takip eden vatandaşlara selamlarını ileterek başladı. Anadolu coğrafyasında bin yıldır varlıklarını sürdürdüklerini vurgulayan Bahçeli, bu varlığın güçlenerek devam edeceğinin altını çizdi. Jeopolitik mücadelelerin ve hakimiyet savaşlarının farkında olduklarını belirtti.

Bahçeli, “Gizli amaçların iç yüzüne ışık tutup oyunları bozacak cesaret ve zekaya sahip olmalıyız. Macerayı akımlara kapılmaktan özenle sakınmalıyız.” dedi. Bahçeli, özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görüşmelerinin çarpıtılmasını ve dedikoduların yayılmasını eleştirdi.

“Sayın Cumhurbaşkanımız doğal olarak herkesle görüşebilir, dinleyebilir, bizce mahsuru yoktur.” diyen Bahçeli, asıl sorunlu olanın asılsız söylentilerin yayılması ve fitnenin körüklenmesi olduğunu ifade etti. Dedikoduların basıncının düşürülmesi gerektiğini belirten Bahçeli, bu süreçte sadece maşayı değil, maşayı tutan elleri de görmenin önemli olduğunu söyledi.

Son zamanlarda ülkemiz aleyhine tehditlerin arttığını belirten Bahçeli, Türkiye’yi hedef haline getirmek isteyenlere taviz vermeyeceklerini vurguladı. “Türkiye çevresini saran hain kuşatmanın yeni mevziler elde etmesi ile tahrip süreci, küresel güçlerin mihmandarlığı ile mesafe almakta,” diyen Bahçeli, Suriye’nin parçalanmasını hedef alan emperyalist planlara dikkat çekti.

Bahçeli, milli güvenliğin tehdit ve tehlikelerle sınandığını ve Türkiye düşmanlığından beslenen yıkıcı mekanizmaların aktif olduğunu belirtti. Türkiye’nin çevresindeki hain kuşatmaya karşı taviz vermeyeceklerini ve milletin iradesine sırtlarını dayayarak yollarına devam edeceklerini ifade etti.

Bahçeli, Türkiye’yi köşeye sıkıştırma çabalarının olduğunu belirterek, “Alçak bir yarış devrededir. Amaç Türkiye’yi köşeye ve kapana sıkıştırmaktır. Her türkü müdahaleye açık hale getirmektir. CHP bu pis senaryonun alt yüklenici, yerli figüranı. DEM ise hazırda bekleyen bölücü fitnedir.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MHP Lideri Bahçeli’den normalleşme tepkisi!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz