Murat Kurum’dan CHP lideri Özgür Özel’e İlginç cevabı: “Bir yerde söz konusu olan milletin canı ise orada siyaset biter”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı döneminde söz konusu işletmeye verilen Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Raporu’nu dile getiren Kurum, ÇED sürecinde sadece kapasite artışının çevreye etkisinin değerlendirildiğini ve bu değerlendirme sonucunda onay verildiğini belirtti. ÇED kararlarının bakanlık tarafından tek başına değil, ilgili kurum ve kuruluşların değerlendirmeleri, komisyon çalışmaları dikkate alınarak teknik ve bilimsel esaslara dayalı olarak verildiğini vurgulayan Kurum, “Bugün dillerine doladıkları ÇED kararı, 21 kurum ve kuruluşun İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu Üyelerinin olumlu ve ortak görüşüyle alınmıştır” şeklinde konuştu.

Murat Kurum, siyasetin millete hizmet aracı olduğunu ve bu hizmetin yalan, iftira ve haksız suçlamalarla yapılmayacağını belirterek, “Bir yerde söz konusu olan milletin canı ise orada siyaset biter. Sayın Özel’i, haktan ve adaletten yana tavır almaya, insanımızın can sağlığını siyasi malzeme yapmamaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı. Kurum, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde yaşanan çukur kazasında hayatını kaybeden çocuk ve Beşiktaş’taki yangında hayatını kaybeden vatandaşlara dikkat çekerek, Özel’in bu olaylar üzerinden siyaset yapmasını eleştirdi. Kurum, kendilerinin her zaman milletin zor anlarında yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini vurguladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Murat Kurum’dan CHP lideri Özgür Özel’e İlginç cevabı: “Bir yerde söz konusu olan milletin canı ise orada siyaset biter”

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz