Tek dokunuş yetecek! Paint için yıllardır beklenen özellik nihayet geliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Windows 11’in yeni özelliklerinin test edildiği 11.2306.30.0 kodlu Insider sürümde tespit edilen yeni özellik sayesinde kullanıcılar, bir görselin arka planını tek bir dokunuşla temizleyebilecekler. Paint’te açılan görüntüyü otomatik olarak algılayacak özellik, Paint’in üst menüsüne eklenecek bir buton ile kullanılacak. Microsoft, kullanıcı isterse manuel olarak da arka plan temizliği yapabileceğini ifade ediyor.

Microsoft’un Paint’te test ettiği yeni özellik, pek çok kullanıcı için önemli. Zira bir fotoğrafın arka planını temizlemek, çoğu zaman üçüncü taraf yazılımları kullanmayı gerektiriyor. Hatta bazı yazılımlar, sadece bu işlem için ücret bile talep ediyor. Microsoft’un söz konusu özelliği Paint’e getirecek olması, Windows kullanıcılarının harici bir uygulamaya duyduğu ihtiyacı ortadan kaldırmış olacak.

Ancak, Microsoft Paint’in arka plan temizleme aracı ile ilgili önemli bir bilinmez var. Kullanıcıların bu yeni özellikle ne zaman tanışacakları bilinmiyor. Insider sürüm kullanıcıları tarafından gelecek geri bildirimler, özelliğin yeniden geliştirme aşamasına dönmesine veya son kullanıcıya ulaşmasını sağlayacaktır. Tüm bunların zaman meselesi olduğunu belirtelim.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tek dokunuş yetecek! Paint için yıllardır beklenen özellik nihayet geliyor

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz