Erkan Tan: Başarısız Olmaktan Korkmayın

Erkan Tan: Başarısız Olmaktan Korkmayın
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haber spikeri Erkan Tan, başarı için başkalarıyla değil kendisiyle yarıştığını söyledi. İnsanın başarısız olmaktan korkmaması gerektiğini belirten Tan, başarısız olunduğunda dahi insanın ders çıkarıp bir şeyler öğrenebildiğini kaydetti.

Ankara’nın Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi, kişisel gelişim ve kariyer konferanslarıyla öğrencilerin hedef belirlemesini kolaylaştırmayı ve yeni ufuklar açmayı hedefliyor. Lise öğrencileri için düzenlenen seminere konuşmacı olarak TV8 kanalı kurucularından program yapımcısı ve haber spikeri Erkan Tan katıldı.

Erkan Tan, Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olduğunu ve spikerliği hedeflemediğini, ancak önüne çıkan fırsatları değerlendirip TRT’nin açmış olduğu sınavı kazanarak bu mesleğe başladığını söyledi. Başarısının formülü olarak başkalarıyla değil kendisiyle yarıştığını ve her geçen gün kendine neler kattığını sorguladığını belirten Tan, insanın başarısız olmaktan korkmamasını, çünkü aslında başarısız olunduğunda insanın ders çıkarıp bir şeyler öğrenebildiğini kaydetti.

Erkan Tan, gerçek başarı için öğrencilere kendi içlerinde bir yolculuğa çıkarak, kendilerini çok iyi tanıyarak başlamaları gerektiğini söyledi. Hangi meslekte olursa olsun önemli olan insanın kendi kovasını güzel bir şekilde doldurması olduğunu vurgulayan Tan, mutlu bir aile hayatının da meslekte başarılı olmak için önemli olduğunu hatırlattı.

Ankara’da polisin “dur” ihtarına uymayan sürücü kaza yaptı: 3 yaralı
Aydın’da doğalgazdaki fahiş fiyatın sebebi tüketiciymiş
Vaşak mobilya mağazasına girerse…

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erkan Tan: Başarısız Olmaktan Korkmayın

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz