Banka Müdürü duyurdu: ATM ve ŞUBELERDE yeni dönem! 10.000 TL sınırı geldi Kredi kartı ya da banka kartı fark etmez 11 Bin alamaz

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Banka Müdürü duyurdu: ATM ve ŞUBELERDE yeni yarıyıl! 10.000 TL hududu geldi Kredi kartı ya da banka kartı fark etmez 11 Bin alamaz- Emekliler ya da çalışanlar için yeni yarıyıla ait haber geldi. Şenol Babuşcu, resmi sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak bankalardaki yeni yarıyılı açıkladı.​​​​​​​ Babuşcu açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Banka şubesinde 10 bin TL hududu Bankalar, belli bir meblağın altında para sürükleme-yatırma, fatura ödeme, Elektronik Fon Transferi gibi harekâtları banka şubesi dışındaki kanallara yöneltmek için harekete geçti. Birçok banka uzun zamandır belirli bir meblağın altındaki nakit para harekâtları için alıcılarını ATM’lere yönlendirirken bazı bankalar artık 10.000 TL altındaki operasyonların gişeden yapılmasını menetti.”

Babuşcu’nun paylaşımına gelen yorumlar ise dikkat çekti. Bazı kullanıcılar banka şubelerinde yaşadığı tecrübeleri aktarırken, mevzubahisi yasağa anlam veremeyenler oldu.

Kullanıcıların paylaşımlarından bazıları şöyle:

@Halkbank Suadiye şubesi bankadan yalnızca 10 BİN TL sürüklemek için birkaç gün evvelden direktif gerekiyor diyip parayı vermedi. Atm limiti 5000 zati. Acil lüzumum olduğunu söylediğimde ücret alıcısı değilseniz tüberkülozayız cevabını aldım. Tebrik ediyorum bu yönetimi harikasınız.

Benzeri 15 gün evvel bana oldu Z.B altiyol otobüs durağındaki ATM den 5000 tl çektim hesaptan düştü ama para ödenmedi.10 gün sonra hesaba iade ettiler. Ulusa işkence vermede birebirler. Ödentileri kamu bankalarından yatırma lüzumluluğu olmasa hiç ugranilmayacak bankalar bence

İki gündür eyt promosyonu için şubelere gittim , basmakalıpta şube ile işim olmuyor.Genelde 65 yaş üstü defter firmaya gidiyor ,şubede çalışanlar neden bilmiyorum yılgınlar. Şubeler yalnızca 65 yaş üstü için var bence

Yavaş yavaş şube eksiltme çalışan çıkarma maliyetleri kısma harekâtlarına hazırlık, bu Dikta Rejimi ülkeyi satarken asıl vatanperverleri ülkeden kovar pasifize ederken susanlar oh olsun diyenler, geçmiş olsun öyle makûs günler var ki daha! Yazcak çok şey var da!

2 gün evvel bir özel bankaya gittim, vadesiz hesap açmak istiyorum, sonra da ücretimi vs taşıyacağım, kredi kartı arz edeceğim dedim.. Şubeden Vadesiz hesap açmıyoruz, peki dedim, banka görüntülü bankacılıktan hesap açar mı bana diye sordum, varsaymıyorum deyip postaladılar beni..

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Banka Müdürü duyurdu: ATM ve ŞUBELERDE yeni dönem! 10.000 TL sınırı geldi Kredi kartı ya da banka kartı fark etmez 11 Bin alamaz

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz