Üniversite öğrencisi olan, yerleşebilen herkese! 5.000 TL ödeme yapılacak!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üniversite öğrencilerinin eğitim hayatlarının desteklenmesi ve artan pahalılıkta eğitim öğretim masraflarında yardımcı olunmasına dair yardımlar devam ediyor. Son açıklanan bilgiye göre Menemen belediyesi de bünyesinde bulunun ve herhangi bir üniversiteye yerleşen öğrencilere eğitim öğretim masraflarında destek olmak ve eğitimlerinde bir nebze olsun yardımcı olmak için 5 bin TL yardım ödemesi yapacaklarını açıkladılar.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Vekili Pehlivan, “Biliyoruz ki tatlı sözlerle gençlerin sırtını sıvazlamak kolaydır; ama biz zoru seçerek manevi olduğu kadar maddi olarak da onları desteklemek için yola çıktık. Mücadelemiz ‘Menemen’imizden de bilim ve teknolojide, sanat ve kalkınmada başarılı gençler çıksın’ diyedir” cümleleri ile sadece tatlı bir sözle değil maddi yardım ile de gençlerin destekçisi olduklarını belirtti.

Açıklamalarda; “Gençlerimizin nitelikli birer bireye dönüşmesi için atılan adımlar doğrultusunda ortaya bir TEKNOFEST kuşağı çıktı. Bugün birçok genç Türk bilim insanına sahipsek, son 20 yıldaki çalışmaların meyvesi alınmaya başlanmıştır. Biz de Menemen Belediyesi olarak, gençlerimizin milli ve manevi değerlere sahip çıkan, ülkesini her platformda başarıyla temsil eden bireylere dönüşebilmesi için imkânlarımızı zorlayarak ilçemizden üniversiteyi kazanan gençlerimiz ile bu yıl mezun olmuş gençlerimize 5’er bin TL katkı sağlama kararı aldık.

Biliyoruz ki tatlı sözlerle gençlerin sırtını sıvazlamak kolaydır; ama biz zoru seçerek manevi olduğu kadar maddi olarak da onları desteklemek için yola çıktık. Mücadelemiz Menemen’imizden de bilim ve teknolojide, sanat ve kalkınmada başarılı gençler çıksın diyedir” denildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Üniversite öğrencisi olan, yerleşebilen herkese! 5.000 TL ödeme yapılacak!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz