Kalbi taş kesmiş 4 burç! Ağustos ayında feleğin sillesini yiyecek

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oldukça cümbüşlü şahıslar olan Yay burcu etraflarda dikkatleri üzerine sürüklemede bir numaradır. Dostlukta iyi olduğu kadar aşkta iyi değildir. Karşısına alakasını sürükleyen ve âmâ kütük aşık olacağı biri çıksa dahi serbestliğinden asla ödün vermez. Serbestlik alanına giriş yaptığınız gibi oku kalbinize değil kafanıza saplayabilir.

Bu gidişat karşısında rahatsız olsa da görmezden gelen Yay burcu manipülasyon becerileriyle bir müddet sonra sizi müzakereci birine dönüştürür. Uyuşma yolunda adım atmayan Yaylar, yabancı gibi davranmaya başlayarak psikolojinizi alt üst edebilir. Yay burcuna kalbinizin kapılarını açarken iki kere düşünmeniz öneri edilir.

Ateş grubunda yer alan Aslanlar ile uyuşmak oldukça kolay olsa da iş sevgililik ebadına kazançsa bütün tersine dönüşüyor. Oldukça ciddi olan Aslan burcu mesullüklerinin farkındadır ve yerine getirir. Koşuşturmaktan o kadar beğenir ki bu gidişat geri tasarıya atılmanıza neden olabilir.

Hakikat aşkı bulduklarına inanırlarsa aşkı için gayreti sürdürür, fakat benlikleri sarsılırsa hakikat aşk dinlemez ortadan kaybolur. Kimseye kendisi kadar değer vermez ve tenkit etilmekten hiç sevmezler. Oldukça benlikli olan Aslanlar benliğini tatmin etmek ismine kırıcı görüşebilir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kalbi taş kesmiş 4 burç! Ağustos ayında feleğin sillesini yiyecek

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz