Whatsapp grupları için yeni özellik getirildi!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kullanıcılar bu ikona değdiğinde arayüz değişecek ve sesli sohbete geçecekler. Özellik, sesli görüşme özelliğinden değişik olarak çalışacak. Sesli görüşmede kullanıcılar üst kısımdaki telefon ikonuna değerek bir arama yapabilirken, yeni versiyonda ses dalgası ikonu telefon ikonunun yerini alacak ve iki alternatif sunacak: “Sesli sohbeti aç” ve “Grubu ara”.

Bu özellik, WhatsApp gruplarında daha interaktif ve devingen bağlantı sağlamayı amaçlıyor. Özellikle grup azaları arasında koordinasyon veya tasarılama yaparken bereketli olacak. Sesli sohbetler için özel bir arayüz, kullanıcıların gruptaki yazılı iletilere veya öteki özelliklere takılmadan mevzuya odaklanmasına destekçi olacak. Aynı zamanda, standart sesli aramalardaki kargaşayı eksiltmeyi amaçlıyor gibi görünüyor.

UYGULAMA DEVAMLI KENDİNİ GÜNCELLİYOR

WhatsApp grupları devamlı olarak yeni özelliklerle aktüelleniyor. Henüz sunulmamış bir hayli özelliğin yanı gizeme, geliştirme faaliyetleri bir hayli özellik için devam ediyor. Misal verecek olursak; gruplar için son kullanma tarihi tanımlama özelliği de gelecek yeni aktüellemeler arasında bulunuyor.

Dünyanın en çok kullanıcıya sahip iletileşme platformu olan Whatsapp, kullanıcılarına daha iyi bir tecrübe neşeyi yaşatmak için elinden geleni yapıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Whatsapp grupları için yeni özellik getirildi!

You Can Subscribe To Our Newsletter Completely Free

Don't miss the opportunity to be informed about new news and start your free e-mail subscription now.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz